Бухгалтерські послуги

Ми пропонуємо повний комплекс бухгалтерських послуг у Києві та Україні для компаній і приватних підприємців.

Наші клієнти працюють у різних сферах діяльності: виробництво, послуги, будівництво, торгівля, IT, логістика тощо. Наші бухгалтерські послуги будуть актуальні і для тих хто тільки починає свій бізнес, і для компаній які вже давно на ринку та шукають можливості зробити свій бізнес простішим та ефективнішим.
Наше завдання – звільнити Ваш час для розвитку і зростання Вашої компанії!

Ми готові запропонувати комплексне бухгалтерське обслуговування у Києві та Україні, повний бухгалтерський супровід діяльності Вашої компанії, бухгалтерський аутсорсинг. Від моменту реєстрації Вашого бізнесу, «Дебет і Кредит» візьме на себе всю роботу з ведення бухгалтерського обліку. Також ми прийдемо на допомогу, якщо на Вашому підприємстві є проблеми з веденням бухгалтерського обліку, – наші кваліфіковані фахівці якнайшвидше відновлять порядок та знайдуть оптимальні рішення.

Наші послуги та переваги:

  • Повний і безперервний супровід бухгалтерії підприємства, за якого Ви можете не турбуватися що ваш бухгалтер захворів або йде в декретну відпустку, адже ми повністю беремо на себе функції бухгалтера, головного бухгалтера та аудитора. Трирівневий контроль якості послуг.
  • Відновлення бухобліку. Після перерви в роботі, реорганізації компанії або звільнення попереднього бухгалтера ми зробимо аудит, надамо висновок і відновимо бухгалтерський облік на підприємстві.
  • Кадрове діловодство. Нарахування зарплат, лікарняних, декретних, відпускних і виплат співробітникам підприємства.
  • Послуги головного бухгалтера. Контроль складання і подача всіх форм звітності, присутність при перевірках або ж допомога Вашому штатному бухгалтеру у вирішенні тих чи інших проблем (нове законодавство, незрозумілі дії співробітників фіскальних органів тощо).
  • Бухгалтерія на онлайн серверах. Дистанційна робота співробітників. Ви маєте online доступ 24\7 до усієї документації та звітності. Захист інформації, резервне копіювання, техпідтримка 24/7 і доступ з будь-якого місця, де є інтернет.
  • Ми несемо фінансову відповідальність перед Вами. Професійна діяльність нашої компанії застрахована в Міжнародній страховій компанії на суму 1 000 000 грн.
  • Ми належимо до ТОП-10 аутсорсингових компаній України.